Çok Yönlü İşlevsellik

Dinamik Web Site Tasarımı

Firmanızı Dinamik Web Siteleri İle Güçlendirelim,Erzurum Web Tasarım da Bir Numarayız
Dinamik Web Sitesi Nedir?

 
 Dinamik web sitesinde, farklı içerikler siteniz için oluşturulmuş olan bir veritabanında saklanır ve sayfa çağrıldığında o sayfaya ait bilgiler veritabanından çağırılarak HTML kodları içinde ekrana yazdırılır.Dinamik web sitesi, içerisinde asp, asp.net, php, jsp gibi programlama dillerini barındıran, bu programlama dillerinden en az biriyle programlaması yapılmış olan web sitelerine "Dinamik Web Sitesi" denir. Kod yapısında bu yazılım dillerinin haricinde HTML, CSS, JS ve Flash barındırabilen sistemlerdir. Orta ve büyük ölçekli şirketlerin veya devamlı web yazılımcıya ihtiyaç duymadan web sitelerini güncellemek isteğen herkesin genel tercihi bu tip dinamik web siteleridir. Devamlı ve sık olarak içerik güncellemesi yapmak isteyen firma yada kişiler için idealdir.Dinamik web sitelerinde şifreli yönetim paneli mevcuttur ve web sitesi güncellemeleri için herhangi bir deneyim ve bilgi sahibi olmanıza gerek yoktur.
Dinamik ve ekonomik web tasarım çözümlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

 

Dinamik Web Sitesi Denildiğinde Yanlış Bilinenler Nelerdir?

Dinamik web sitesi denildiğinde çoğu zaman kişinin aklına flash uygulamalı siteler gelmektedir. Aslında "dynamic website" demek flash barındırmak ya da barındırmamak anlamına da gelmez. Aslında doğru olan şudur; "Dynamic Website" demek web projelerinde sunucu taraflı (Server Side) çalışan programların kullanılması anlamına gelmektedir. Diğer bir ismi ise script ya da web yazılımıdır.

 

Dinamik Web Sitelerin Avantajları Nelerdir?

Dinamik yapıdaki web siteleri sık güncelleme yapmak zorunda olan firmalar yada şahışlar için en doğru çözümdür. Firma bünyesindeki az çok bilgisayar kullanmayı bilen biri rahatlıkla dinamik web sitelerini yönetilebilir. Bu durumda web sitesi güncellemeleri için bir web tasarımcıya bağımlı kalmamak gelir ki bu da ekonomik açıdan firmanın çıkarınadır.

Neden Web Siteniz Olmalı?

Bir Web sayfası sadece onu incelemek isteyen “hedef kitleye” ulaşır.
Web sayfaları oluşturmak için tek masrafınız telefon hat ücreti olacaktır.
Web sayfaları hazırlarken hayal gücünüzü olabilidiğince kullanabilirsiniz.
Web sayfaları kolayca düzeltilip tekrar yayınlanabilir.
Sayfalarınız zamanında etkisiyle yeniliklere uğrayacaktır.
Web sayfalarınız 24 saat boyunca tüm dünyaya açık olacak ve internet kullanıcılarına “etkileşimli” bir hizmet verecektir.
Web sayfalarını kullanıcıların fikirlerini ve beklentilerini öğrenmek için derleyebilirsiniz.

 

Web Tasarım' da Oluşum ve Yayınlama Aşamaları

erzurum web tasarımDöküman temini ve müşteri hakkında bilgi edinilir. Sizin hazırlayacağınız (ihtiyaç duyulan) firma profili, ürün bilgileri, iletişim bilgileri ve ilgili fotoğraflar temin edilir. Kurumun tanıtımını en üst seviyede tutabilmek için tüm dökümanların ve fotoğrafların temin edilmesi sonunda kurumun genel çalışma prensipleri, üretim ve hizmetleri, sektöründeki konumu hakkında genel bilgi toplanır. Web sayfasında yayınlanacak bilgiler ve genel Erzurum tasarımda kullanılacak görsel grafiklerin seçimi yapılır. Bu seçim sayesinde kurumsal kimlik, web sayfasına tam olarak lanse edilmiş olur.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz

1999 yılından bu yana web medya sektöründe hizmetlerini vermeye devam eden Ascom Bilgisayar, Erzurum Web tasarım konusundaki tüm ihtiyaçlarınızın karşılanmasına olanak sağlayarak kısa süre içerisinde web sitenizin arama motorlarında en üst sıralarında yer almanızı sağlamaktadır. Bir marka olma yolunda uygulanması gereken her türlü Web Tasarım ve Seo hizmetleri konusunda güvenebileceğiniz firmamız ile sektörünüzde kısa sürede en çok tercih edilen firma haline gelebilirsiniz.

Nasıl Yapıyoruz? 

Özel tasarım web sitelerinde izlediğimiz ana yollar tasarım sürecinden raporlama ve teknik desteğe kadar sürmektedir.

 

1-Tasarım

Projenize özel olarak tasarım hazırlıyoruz.
 

2-Sunum ve Onay

Erzurum web Tasarımcılarımız tarafından hazırlanan arayüz tasarımını size sunarak üzerinde görüşlerinizi alıyor, istediğiniz bölümlerdeki yapıyor ya da isteğiniz doğrultusunda yeni bir tasarım hazırlıyoruz.
 

3-Geliştirme / Yazılım

Onayladığınız arayüz tasarımı için yazılımcılarımız tarafından web ortamına aktarımını yaparak kodlama ve geliştirme aşamasına geçiyoruz.
 

4-Test ve İçerik Yükleme

Projeniz Temel Bilişim sunucularında demo olarak yayınlanır. Demo üzerinde içerik girişleri ve testler yapılarak siteniz hazır hale gelir.


5-Eğitim

Firmanızın ilgili departmanındaki personeline site yönetim paneli ve kullanımı hakkında detaylı bilgi verilir.


6-Sonuç ve Raporlama

Web siteniz demo sunucusunda tam olarak hazır hale geldiğinde sizin onayınız doğrultusunda yayına açılır ve ziyaretçi istatistik raporları e-posta adresinize belirli periyotlarda otomatik olarak gönderilir.


7-Teknik Destek ve İyileştirme

Web siteniz yayına başladıktan sonra 1 (bir) yıl boyunca teknik destek alabilir. Sitenizdeki mevcut modüller üzerinde iyileştirme ve düzenleme isteklerinde bulunabilirsiniz. 

 

Aranan kelimeler :Erzurum eticaret, Erzurum ticari web sitesi, Erzurum Web Sitesi, Erzurum web tasarımı ve programlama,Erzurum web tasarım kursu,erzurum web site tasarım,Erzurum web tasarım,web tasarım